Aktualności
FIRE – Real Estate Marketing Forum

FIRE: Real Estate Marketing Forum 2019

Rozpal swój marketing!

2018 rok był dla polskiego rynku nieruchomości okresem mlekiem i miodem płynącym. Mieszkania sprzedawały się jak świeże bułeczki, a deweloperzy – mimo wielu zmian w obowiązującym prawie – utrzymywali wysoką podaż. Rekordy popytu padały na rynku biurowym i magazynowym, a utrzymująca się wysoka konsumpcja miała przełożenie na znakomite wyniki centrów handlowych. Jednak podobnie jak w przypadku wszystkich innych sektorów gospodarki, zgodnie z prawami cyklu koniunkturalnego także do rynku nieruchomości zbliża się nieuchronne spowolnienie. Najlepszym sposobem na uniknięcie jego skutków będzie odpowiednio skrojona, nowa strategia marketingowa. A jak najlepiej ją  przygotować, będzie można dowiedzieć się podczas premierowej edycji konferencji FIRE – Real Estate Marketing Forum, którą firma Nowy Adres S.A. organizuje 8 i 9 kwietnia 2019 r. w warszawskim hotelu Westin.

Konferencja jest dla szefów i działów marketingu i sprzedaży firm deweloperskich, wykonawczych, dla pośredników nieruchomości, zarządców, doradców i wszystkich tych, którzy zajmują się kreacją i strategią marketingową nieruchomości.

Podczas FIRE będziecie mogli poznać preferencje klientów zarówno na rynku mieszkaniowym, jak i komercyjnym, dowiecie się, jak budować markę własną i markę inwestycji, jak pokazywać nieruchomości, poznacie najnowsze trendy i narzędzia marketingowe, a także możecie zweryfikować swoje poglądy na temat skuteczności kanałów reklamowych obecnie wykorzystywanych w branży nieruchomości.

Sprawdź, co daliśmy na pierwszy ogień i zarezerwuj sobie czas. https://www.biznesowi.pl/konferencje/fire/

Dla Członków WSPON specjalna oferta  -10% od ceny podanej na stronie.

Napisz akopanska@biurowcewpolsce.pl lub zadzwoń 795 550 436

22-02-2019 | Paulina Zwolińska

Mogą Ci się spodobać

recamp.pl
04-03-2019
zobacz wszystkie