Szkolenia i wydarzenia

Dowiedz się jak skutecznie pracować z flipperem - inwestorem na rynku nieruchomości

  • 27.09.2018 - godz. 09:30 - 16:30

  • Warszawa, Centrum

Adresaci

Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Dostępne miejsca

14

BRAK MIEJSC

Edycja jesienna szkolenia skierowanego do Pośredników w obrocie nieruchomościami!

Idąc za potrzebami rynku nie stój w miejscu i zdobądź wiedzę jak skutecznie pracować z flipper - inwestorem na rynku nieruchomości.

Obecnie na rynku nieruchomości pojawiło się wielu flipperów oraz inwestorów, a szkolenie to pozwoli Ci poznać praktyczną wiedzę jak z nimi pracować. Wykorzystanie tej wiedzy w swojej pracy pozwoli Ci zwiększyć wielokrotnie dochody.

Na szkoleniu dowiesz się:

  • co to takiego "perełki" wśród nieruchomości,
  • gdzie szukać "perełek" nieruchomości,
  • jak reklamować nieruchomości wśród flipperów - inwestorów,
  • oczekiwania flipperów - inwestorów,
  • jak rozmawiać z flipperem - inwestorem,
  • jakie umowy podpisywać,
  • ile flipperzy płacą prowizji (tak, tak płacą i to chętnie:))
  • jak wypracować współprace długofalową

Szkolenie poprowadzi Natalia Drysiak licencjonowany pośrednik z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, współtwórca NDF Nieruchomości - grupa obsługująca głównie flipperów - inwestorów na rynku nieruchomości. Czynnie działający pośrednik blisko współpracujący z flipperami i inwestorami. Trener sprzedaży nieruchomości, szkoleniowiec i wykładowca, swoje prelekcje prowadzi dla WSPON (Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami) oraz na regionalnych warsztatach Wiwn (Warsztaty inwestowania w nieruchomości).

 

KUP BILET
 

Start 9:30 

przerwa obiadowa ok. 13.00 (45 minut - każdy we własnym zakresie)

2 przerwy kawowe w cenie biletu

Koniec 16:30

Prowadzący

Natalia Drysiak

Trener sprzedaży, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, licencja zawodowa nr 22249, członek Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami WSPON. Szkoleniowiec z technik sprzedaży nieruchomości i negocjacji oraz nawiązywania relacji pośrednik-klient, związana z branżą rozwoju osobistego, ciągle doskonali swoje kompetencje przywódcze, managerskie i trenerskie. Wspiera innych w maksymalnym wykorzystaniu ich potencjału poprzez coaching. Przedsiębiorca, czynny pośrednik od ponad 10 lat. Menadżer grup sprzedażowych ds. nieruchomości, w życiu sprzedała oraz uczestniczyła w procesie sprzedaży przy ponad tysiącu transakcji sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego, zbudowała kilkanaście zespołów doradczo-sprzedażowych.