Szkolenia i wydarzenia

START w nieruchomościach - praktyczny kurs pośrednika w obrocie nieruchomościami

 • 16.11.2018 - godz.

  09.12.2018 - godz.

 • Millenium Plaza (Plac Zawiszy), Al. Jerozolimskie 123A , Warszawa

Adresaci

Osoby zainteresowane prowadzeniem działalności lub podjęciem pracy w biurze obrotu nieruchomościami. Osoby zainteresowane zdobyciem licencji zawodowej.

Doskonalenia zawodowe

Licencja PFRN

Dostępne miejsca

0

BRAK MIEJSC

Zamierzasz rozpocząć własną działalność lub podjąć pracę w biurze obrotu nieruchomościami?

Jesteś nowym przedsiębiorcą lub pracownikiem

Chcesz zdobyć licencję Pośrednika w obrocie nieruchomościami PFRN?


Zapewnij sobie dobry START w nieruchomościach! 
- weź udział w praktycznym kursie.

 

Podczas kursu:

 • nauczysz się pozyskiwać informacje o nieruchomościach i analizować sytuację na rynku nieruchomości;
 • wdrożysz się w przepisy regulujące świadczenie usług pośrednictwa,
 • poznasz techniki pozyskiwania klientów i zawierania umów pośrednictwa, w tym umów z klauzulą wyłączności;
 • poznasz niezbędne do pracy narzędzia,
 • zdobędziesz wiedzę na temat ksiąg wieczystych, rodzajów praw do nieruchomości, obowiązujących opłat i podatków;
 • nauczysz się technik sprzedaży i metod negocjacyjnych;
 • przygotujesz się do przeprowadzenia procesu sprzedaży lokalu mieszkalnego;
 • przygotujesz się do przeprowadzenia procesu wynajmu lokalu na cele mieszkalne;
 • dowiesz się, jak wygląda przebieg transakcji w notariacie;
 • otrzymasz niezbędne w pracy materiały;
 • po zdanym egzaminie otrzymasz licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

Jedyna taka oferta na rynku!

Tryb weekendowy.

PROGRAM

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WAŻNE

W dniu 15 października 2018 roku Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów opublikował artykuł, który jasno wskazuje Polską Federację Rynku Nieruchomości oraz Centralny Rejestr PFRN jako wiarygodne źródło sprawdzania i weryfikacji pośredników.  https://uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=14862&fbclid=IwAR0RsHyOu8ZMLzaWtTKM0lfhW0QpEC-6hBJbgDoU2UhCPxpGQHILdoAZp74

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Prowadzący

Małgorzata Bar

Pośrednik czynny w latach 1989r.-2014, absolwentka Politechniki Warszawskiej, studiów doktoranckich na PW, podyplomowych studiów pedagogicznych, podyplomowych studiów dla zarządców nieruchomości, członek założyciel WSPON, były członek KOZ sekcja dla pośredników (3 kadencje), wieloletni dydaktyk – wykładowca i promotor na studiach podyplomowych dla zarządców i pośredników w obrocie nieruchomościami na wielu uczelniach, wykładowca na seminariach i szkoleniach w ramach obowiązkowego podnoszenia kwalifikacji zawodowych; uprawniona do prowadzenia praktyk zawodowych dla pośredników w obrocie nieruchomościami, odznaczona wieloma wyróżnieniami stowarzyszeniowymi, branżowymi, ministerialnymi.

Natalia Drysiak

Licencjonowany pośrednik z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, współtwórca NDF Nieruchomości - grupa obsługująca głównie flipperów - inwestorów na rynku nieruchomości. Czynnie działający pośrednik. Trener sprzedaży nieruchomości, szkoleniowiec i wykładowca, swoje prelekcje prowadzi dla WSPON oraz na regionalnych warsztatach Wiwn (Warsztaty inwestowania w nieruchomości). Szkoleniowiec z technik sprzedaży nieruchomości i negocjacji oraz nawiązywania relacji pośrednik-klient, związana z branżą rozwoju osobistego, ciągle doskonali swoje kompetencje przywódcze, managerskie i trenerskie. Wspiera innych w maksymalnym wykorzystaniu ich potencjału poprzez coaching. Menadżer grup sprzedażowych ds. nieruchomości, w życiu sprzedała oraz uczestniczyła w procesie sprzedaży przy ponad tysiącu transakcji sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego, zbudowała kilkanaście zespołów doradczo-sprzedażowych.

Sebastian Janicki

Zarządca i pośrednik w obrocie nieruchomościami. Prowadzi działalność zajmując się kompleksową obsługą nieruchomości włączając informatyczne rozwiązania ułatwiające pracę w zawodzie. Członek WSPON działający na rzecz środowiska zawodowego, członek Komisji Rewizyjnej w latach 2011 – 2013, od 2013 członek Zarządu WSPON. Docenia osoby, które trafiają na rynek nie z przypadku, dlatego oczekuje pełnego zaangażowania na zajęciach.

Piotr Jaskulski

Pośrednik w obrocie nieruchomościami. Prowadzi działalność gospodarczą i wykonuje zawód od 2006 r., początkowo jako agent, następnie samodzielny pośrednik. Członek WSPON zaangażowany społecznie na rzecz środowiska zawodowego: w latach 2007 – 2011 przez dwie kadencje członek Komisji MLS, w latach 2009 – 2011 członek Komisji Szkoleń. Od 2015r. Prezes Zarządu WSPON. Prowadzi szkolenia i wykłady z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Monika Kowalczyk

Absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim, licencjonowany zarządca nieruchomości, z rynkiem nieruchomości związana od 2005 roku. W czasie swojej kariery zawodowej pracowała m.in. w firmie Keen Property Management, gdzie na wzór brytyjski stworzyła od podstaw dział zarządzania mieszkaniami na wynajem, którego portfolio obejmowało ponad 200 mieszkań w całym kraju. Od 2013 roku właścicielka K2 Asset Management (K2AM). Olbrzymie doświadczenie w praktyce , wsparte m.in. szkoleniami organizowanymi przez CCIM oraz warszawski WSPON. pozwala na wsparcie klientów w obszarze asset management oraz doradztwo w zakresie inwestycji w nieruchomości.

Michał Krajkowski

Główny Analityk Notus Doradcy Finansowi. Z firmą związany od 2008 roku. Jako analityk specjalizuje się w badaniu i analizowaniu rynku kredytów. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Janusz Lisiecki

Pośrednik w obrocie nieruchomościami, członek WSPON, wykonuje zawód pośrednika od 1997 r. Wieloletni członek Zarządu WSPON, Prezes WSPON w latach 1998-2000. Dydaktyk, wykładowca i promotor na studiach podyplomowych dla pośredników w obrocie nieruchomościami na wielu uczelniach.

Magdalena Sygitowicz

Licencjonowany pośrednik (licencja nr 6938) z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku. Wieloletni członek WSPON i Członek Komisji MLS. Zdobywszy ogromne doświadczenie, w 2016r. podjęła decyzję o stworzeniu własnej firmy.

Aleh Tur

Przedsiębiorca, inwestor, CEO w Tur Nieruchomości, pasjonat nowych technologii, automatyzacji oraz marketingu, członek zarządu Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji rynku Nieruchomości w latach 2015-2018, z rynkiem nieruchomości związany od 2010 r. Członek Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Filip Wierzchowski

Licencjonowany Pośrednik w obrocie nieruchomościami (Licencja nr 2995), od 2000 roku właściciel biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościami "Everbest Nieruchomości” . Od kilkunastu lat aktywnie wykonuje czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w obszarze sprzedaży i wynajmu nieruchomości, rekrutuje i szkoli agentów nieruchomości. W ostatnich latach specjalizuje się głównie w obsłudze projektów deweloperskich na rynku nieruchomości. Największe sukcesy odnosi w komercjalizacji ofert rynku pierwotnego, w tym także z efektem 100% realizacji planów sprzedażowych. Posiada także praktyczne doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami. Od kilku lat prowadzi szkolenia, kursy, praktyki zawodowe i wykłady dla studentów w dziedzinie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Warnie (Bułgaria). Absolwent Studiów Podyplomowych w Collegium Varsoviense w zakresie Audytingu i Certyfikacji Energetycznej. Ukończony kurs i praktyka zawodowa dla Zarządców Nieruchomości. Licencjonowany syndyk masy upadłości (Licencja nr 468).

Ewa Winiczenko

Notariusz z piętnastoletnim doświadczeniem w zawodzie pośrednika w obrocie nieruchomościami, absolwentka wydziału prawa uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, były członek Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej w Ministerstwie Infrastruktury.