Szkolenia i wydarzenia

Kurs na zarządcę najmu lokali mieszkalnych

  • 11.01.2019 - 20.01.2019
  • godz. (16:00 - 17:00)
  • Warszawa, Grzybowska 45

Adresaci

pośrednicy, zawody nieruchomościowe

Doskonalenia zawodowe

nie

Dostępne miejsca

12

1,700.00 zł
Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Warszawie (PSZN) oraz Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (WSPON) organizują kolejny kurs specjalistyczny na:
 
zarządcę najmu lokali mieszkalnych
 
Termin najbliższego kursu : 11 stycznia 2019
Kurs przeznaczony jest dla osób posiadających aktywną licencję zarządcy lub pośrednika Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN) jak również dla osób bez licencji.
 
Wynajem lokali mieszkalnych staje się coraz bardziej znaczącym segmentem rynku nieruchomości a w dotychczasowej praktyce edukacyjnej brak było kompetentnej i kompleksowej oferty w tym zakresie.  Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu Komisja Edukacji PFRN opracowała program szkolenia specjalistycznego dla zdobycia tej kompetencji. 38 godzinny kurs zakończony jest egzaminem testowym dla uczestników z aktywna licencją, którego pozytywny rezultat daje  prawo do tytułu: Specjalista Najmu Lokali Mieszkalnych
Osoby bez licencji otrzymają Zaświadczenie  ukończenia kursu.
 
Cena Kursu wynosi PLN 1700,00 brutto
Dla osób będących członkami stowarzyszeń zrzeszonych w PFRN przewidziany jest rabat w wysokości 15%
 
 
 
W cenie uczestnictwa zapewniamy:  materiały warsztatowe, przerwy kawowe , napoje i słodki bufet.
 
                                                            ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Prowadzący

Sebastian Janicki

Zarządca i pośrednik w obrocie nieruchomościami. Prowadzi działalność zajmując się kompleksową obsługą nieruchomości włączając informatyczne rozwiązania ułatwiające pracę w zawodzie. Członek WSPON działający na rzecz środowiska zawodowego, członek Komisji Rewizyjnej w latach 2011 – 2013, od 2013 członek Zarządu WSPON. Docenia osoby, które trafiają na rynek nie z przypadku, dlatego oczekuje pełnego zaangażowania na zajęciach.

Monika Kowalczyk

Absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim, licencjonowany zarządca nieruchomości, z rynkiem nieruchomości związana od 2005 roku. W czasie swojej kariery zawodowej pracowała m.in. w firmie Keen Property Management, gdzie na wzór brytyjski stworzyła od podstaw dział zarządzania mieszkaniami na wynajem, którego portfolio obejmowało ponad 200 mieszkań w całym kraju. Od 2013 roku właścicielka K2 Asset Management (K2AM). Olbrzymie doświadczenie w praktyce , wsparte m.in. szkoleniami organizowanymi przez CCIM oraz warszawski WSPON. pozwala na wsparcie klientów w obszarze asset management oraz doradztwo w zakresie inwestycji w nieruchomości.

Wojciech Kuc

Pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 1428), Zarządca nieruchomości (licencja nr 13322). Twórca nowoczesnego oblicza rodzimego stowarzyszenia. Współorganizator corocznych imprez takich jak: Konferencja Uczestników Rynku Nieruchomości, Wielkiej Gali Rynku Nieruchomości oraz misji handlowych do USA na podstawie porozumienia z CAR-em. Wykładowca na licznych wyższych uczelniach (SGH, Politechnika Warszawska, WSGN, WSSMiA, WSPiA i inne).

Aleh Tur

Przedsiębiorca, inwestor, CEO w Tur Nieruchomości, pasjonat nowych technologii, automatyzacji oraz marketingu, członek zarządu Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji rynku Nieruchomości w latach 2015-2018, z rynkiem nieruchomości związany od 2010 r. Członek Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.